Někdo má rád tabáky do dýmky a fajfky silnější s přírodní vůní, někdo zase tabák slabší a někdo plní svoji dýmku nebo fajfku aromatizovanými tabáky s různými ovocnými příchutěmi. V poslední době jsou ve velké oblibě aromatické tabáky a tabákové směsi jemné. Všechny takové oblíbené dýmkové tabáky do fajfky máme v naší široké nabídce tabáků. Ten správný dýmkový tabák v krásné dýmce a dobrý drink, co více si přát při relaxu s přáteli. A nejoblíbenější dýmkový tabák? To budě vždy ten Váš, který si ale můžete u nás zakoupit včetně kvalitní fajfky nebo dýmky z naší pestré nabídky.

Jaký tabák do dýmky? Anglické, dánské či německé dýmkové směsi? Tabáky mají různé chutě, sílu a řez. Dýmkový tabák rozdělujeme podle řezu do tří základních skupin. Loose Cut (kyprý řez) - neslisovaný tabák do fajfky, který je pouze jednou rozřezaný. Druhým typem je Flake (tabák lisovaný) - slisovaný tabák do dýmky, který se nechává několik dní zrát a pak se teprve nařeže. Posledním skupinou dýmkových tabáků je Spun cut (točitý řez) - tabák se stočí do tabákových lan, v tomto stočeném stavu nějakou dobu zraje a jako posledním krokem jsou z něj nařezány koláčky.

Dále můžeme dýmkové tabáky rozdělit podle chuti opět do tří skupin. Anglická směs - flake a mixture s výraznou chutí tvořená především orientálním tabákem - anglické tabáky. Latakia se nazývají uzené tabáky do fajfky, které mají silnou smolnou chutí. Třetím druhem je dýmkový tabák dánského typu - sladký a aromatický tabák. V poslední době jsou velmi oblíbené tabáky do dýmky typu Mixtures - směsi, které jsou namíchané ze základních druhů tabáků a řezů.
Seznam
1  2  >
 Zobrazeno 1-21 z 32
 Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.