Seznam
1 080,00 Kč
s DPH / ks

Prémiové doutníky Indian Motorcycle Toro Habano ve Fresh Pack balení. Dominikánské doutníky Indian Motorcycle nabízíme v oblíbeném formátu Toro. Doutník na oslavu známých motocyklů Indian je ručně balený z ekvádorských, dominikánských a nikaragujských tabákových listů. Jako hladký krycí list je použito Habano. Doutníky Indian Motorcycle jsou dodávané v zavlhčeném plastovém obalu se zipem, který nahrazuje humidor až po dobu 3 měsíců a lze ho použít opakovaně. Balení obsahuje čtyři stejné doutníky. Doutník Vás mile překvapí bohatou chutí čokolády, kůže a koření. Fresh Pack skladujte mimo sluneční záření a přímý zdroj tepla, nejlépe v zásuvce nebo skříňce apod. Doutníky dodávané ve Fresh Packu se hodí např. na cesty či jako dárek. Doutníky jsou balené v celofánu a následně v uzavíratelném bagu po 4 ks. Prodávají se pouze po celém balení. Rodinná firma De Los Reyes s více než 160 letou tradicí výroby, dodává na světové trhy další značky doutníků jako jsou Saga, Indian Motorcycle, Debonaire a několik menších lokálních značek. Délka: 152 mm Průměr: 20,6 mm Velikost prstýnku: 52 Tvar/velikost doutníku: Toro Doba kouření: 90 min. Značka: Indian Motorcycle Původ doutníku: Dominikánská Republika Krycí list: Habano, Ekvádor Vázací list: Dominikánská republika Náplň: Dominikánská Republika, Nikaragua Typ doutníku dle skladování: doutník vlhký Síla: medium

Kód:K 287
Doutníky Indian Motorcycle Toro Habano, 5ks - Prémiové doutníky Indian Motorcycle Toro Habano ve Fresh Pack balení. Dominikánské doutníky Indian Motorcycle nabízíme v oblíbeném formátu Toro. Doutník na oslavu známých motocyklů Indian je ručně balený z ekvádorských, dominikánských a nikaragujských tabákových listů. Jako hladký krycí list je použito Habano. Doutníky Indian Motorcycle jsou dodávané v zavlhčeném plastovém obalu se zipem, který nahrazuje humidor až po dobu 3 měsíců a lze ho použít opakovaně. Balení obsahuje čtyři stejné doutníky. Doutník Vás mile překvapí bohatou chutí čokolády, kůže a koření. Fresh Pack skladujte mimo sluneční záření a přímý zdroj tepla, nejlépe v zásuvce nebo skříňce apod. Doutníky dodávané ve Fresh Packu se hodí např. na cesty či jako dárek. Doutníky jsou balené v celofánu a následně v uzavíratelném bagu po 4 ks. Prodávají se pouze po celém balení.

Rodinná firma De Los Reyes s více než 160 letou tradicí výroby, dodává na světové trhy další značky doutníků jako jsou Saga, Indian Motorcycle, Debonaire a několik menších lokálních značek.                 

Délka: 152 mm
Průměr: 20,6 mm
Velikost prstýnku: 52
Tvar/velikost doutníku: Toro
Doba kouření: 90 min.

Značka: Indian Motorcycle
Původ doutníku: Dominikánská Republika
Krycí list: Habano, Ekvádor
Vázací list: Dominikánská republika
Náplň: Dominikánská Republika, Nikaragua
Typ doutníku dle skladování: doutník vlhký
Síla: medium
18+
Dostupnost: Není skladem
1 270,00 Kč
s DPH / ks
Dočasně vyprodáno
 Zobrazeno 1-5 z 5
 Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.