Eshop s pestrou nabídkou doutníků, kde si jistě vybere každý kuřák, kterému učarovala doutníková chuť a vůně. Nabízíme nejznámější ručně balené vlhké doutníky kubánské spolu s doutníky z Dominikánské republiky. V těsném závěsu jsou doutníky z Hondurasu a Nikaragui, jejichž obliba u doutníkových fajnšmekrů stále stoupá. Oblíbené malé doutníčky, cigarillos nebo doutníky suché v našem širokém sortimentu najdete také.
Seznam
3 800,01 Kč
s DPH / ks
Kód:6413555
Doutníky Zino Nicaragua Toro, 4ks - Prémiové doutníky Zino Nicaragua Toro v zavlhčeném sáčku (fresh pack). Ručně balené dominikánské doutníky jsou ve velikosti Toro. Precizně vyrobené z prémiových dlouhých plnidel z Hondurasu, Nikaraguy a Dominikánské republiky ohraničené pojivem Semilla 56 Seco z Nikaraguy a zabalené do mléčné čokolády hnědého Connecticut Ekvádor obalu. Výrazné tóny čerstvého pepře, solených ořechů a cedrového dřeva, vyvážené s hlubším krémovým charakterem. Tóny kávy, tmavé čokolády a sladkého koření se mísí na patře. Ideální pro spárování s dobře zpracovaným pivem, které potěší chuťové buňky s hlubokými sladovými příchutěmi. Doutníky Zino Nicaragua jsou balené po 4 kusech v zavlhčeném a uzavíratelném sáčku. Prodávají se pouze po celém balení.

Zino Davidoff byl dobrodruh a průkopník ve světě doutníků. Rád objevoval a užíval si život naplno. Inspirováni jeho osobností Davidoff vyvinuli řadu doutníků, která odráží jeho ducha a chuť do života.

Délka: 152 mm
Průměr: 19,8 mm
Velikost prstýnku: 50
Tvar/velikost doutníku: Toro
Doba kouření: 75 min.

Značka: Zino Davidoff
Původ doutníku: Dominikánská republika
Krycí list: Connecticut, Ekvádor
Vázací list: Dominikánská republika
Náplň: Nikaragua, Honduras a Dominikánská republika
Typ doutníku dle skladování: doutník vlhký
Síla tabáku: medium to full
Dovozce: TTI Czechoslovakia spol. s r.o.
18+
Dostupnost: Skladem
820,00 Kč
s DPH / ks
< 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >
 Zobrazeno 169-189 z 217
 Zákaz prodeje osobám mladším 18 let.